П'ять знаків Зодіаку, яких чекає бурхливий роман у травні 2021

Гороскоп на травень 2021 говорить про те, що деякі знаки Зодіаку поринуть в прекрасне почуття любові, на них хлинуть емоції, а попереду їх чекає чудовий, повний чуттєвості, тривалий роман. Астрологи розповіли, кому ж пощастить в останній весняний місяць в коханні.

П'ять знаків Зодіаку, яких чекає бурхливий роман у травні 2021  - today.ua

Овен

У травні Овнам захочеться створити сім'ю, проте зірки не радять поспішати з цим рішенням. Головне знайти партнера, з яким ви зможете прожити все життя, можливо, для цього потрібно трошки потерпіти.

Телець

Тельцям, у яких є сім'я і кохана людина, краще проявити стриманість, тактовність і уважність до своєї другої половинки та дітей.

Лев

Любовний гороскоп віщує удачу для Левів. Астрологи радять не боятися зробити перший крок або проявити ініціативу в стосунках.

Скорпіон

Якщо у вас є сім'я, можете розслабитися, оскільки у травні у вас настане гармонія, довіра й цілковите заспокоєння. Одинакам зірки обіцяють доленосну зустріч або навіть зустріч зі старою любов'ю. Але добре вивчіть людину, перш ніж довіряти йому своє серце.

Козеріг

Жінок-Козерогів чекають нові відносини. Однак якщо ви вже перебуваєте у відносинах, а до вас проявляє інтерес інший чоловік, не варто мутити воду, адже все стане явним в кінцевому підсумку. М'яко відхиліть пропозицію шанувальника, і обговоріть його інтерес зі своєю другою половинкою, щоб уникнути сварок і ревнощів.

Нагадаємо, астрологи назвали чотири знаки Зодіаку, яким не можна довіряти.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua