Розпусна фрейліна: Ксенія Мішина здивувала зухвалим образом після розставання з Еллертом

Ксенія Мішина поставила крапку у стосунках з Олександром Еллертом. Шанувальники розуміють, що шанс на їх возз'єднання мізерно малий, якщо існує взагалі. Українська актриса та екс-"Холостячка" з головою поринула в роботу, щоб не думати про роман, який не витримав і року.

Розпусна фрейліна: Ксенія Мішина здивувала зухвалим образом після розставання з Еллертом - today.ua

Тим часом зірка породжує чутки про роман із іншим чоловіком. Її зв'язок із колегою, актором Артуром Логаєм, викликає дедалі більше запитань. Саме його підтримала Ксенія Мішина на шоу "Танці із зірками". Мало того, що від початку проєкту актриса закликала шанувальників голосувати за красеня, так ще й стала третьою в їхній парі цієї неділі.

"Артуре, я дуже хочу, щоб цього сезону переміг актор, який зробив себе сам. Я не розумію, чому до них пристали з цими підтримками. Можливо, це заздрість. Виглядає це круто, і вони гідні тримати у своїх руках кубок", - зазначила Ксенія Мішина.

Розпусна фрейліна: Ксенія Мішина здивувала зухвалим образом після розставання з Еллертом Головна героїня першого сезону романтичного шоу "Холостячка" з'явилася на паркеті в образі розпусної фрейліни, одягнена у бузкові колготки та ефектну рожеву мінісукню з рюшами.

Нагадаємо, Ксенія Мішина поставила крапку у відносинах з Олександром Еллертом: це точно кінець.