Розквітла та похорошела: Ольга Сумська показала рідкісне фото своєї красуні-дочки

Українська актриса Ольга Сумська разом зі своїм чоловіком Віталієм Борисюком та молодшою донькою Ганною залишалася у Києві, попри бомбардування та авіанальоти. Де знаходиться Роксолана зараз, невідомо, проте фанати гадають, що на Закарпатті.

Розквітла та похорошела: Ольга Сумська показала рідкісне фото своєї красуні-дочки - today.ua

У Вербну неділю Ольга Сумська поділилася зі своїми шанувальниками новим фото. У кадрі відома актриса постала у прекрасного квітучого рожевими квітами дерева сакури. Шанувальники припустили, що знаходиться артистка на Закарпатті, наголошуючи, що сакура росте лише там. Однак це не вірно, адже у Києві також є безліч місць, де висадили ці дерева.

Одягнена зірка вже досить легко, позуючи у шкіряній курточці. Красуня-блондинка залишила своє волосся розпущеним, нанесла ніжний природний макіяж, підкресливши брови та очі, а на губи нанесла блідо-рожеву помаду.

"З Вербною неділею, мої дорогі! Україна переможе!" – наголосила Ольга Сумська у підписі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ольга Сумська (@olgasumska)

"Красива", "Ольга Сумська, неземна краса та неповторна модель номер 1", "Краса", "Олечко, залишайтеся завжди такою квітучою, як наша весна! Ви наша україночка", - захопилися публікацією фоловери.

В Інстаграм-сторіз актриса завантажила рідкісне фото молодшої доньки – Ганни Борисюк. 20-річна дівчина, яка дуже схожа на своїх зіркових батьків, виглядає чудово. Останнім часом вона розквітла і стала гарнішою. Розквітла та похорошела: Ольга Сумська показала рідкісне фото своєї красуні-дочки А ось старша дочка Ольги Сумської живе і працює в Росії, і з початку війни вона й словом не промовила про те, що відбувається на її Батьківщині. За словами актриси, її дочка боїться за своє життя та майбутнє своїх дітей, тож мовчить.

Нагадаємо, Катя Осадча показала раніше неопубліковане вагітне фото: “Рівне рік тому“.