Розлучила війна: Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян розійшлися після 5 років шлюбу

Війна стала нелегким випробуванням для багатьох. Як друзі пізнаються в біді, так і розкриваються всі таємні куточки душі кожного з нас у цей нелегкий час. А тому не дивно, що за майже два місяці війни стало відомо про розлучення кількох знаменитих пар.

Розлучила війна: Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян розійшлися після 5 років шлюбу - today.ua

Наприклад, закінчився 7-річний шлюб Наді Дорофєєвої та Володимира Дантеса, чиї стосунки були чи не зразковими. Після 8 років шлюбу розлучився і Дмитро Ступка, проте, за словами його колишньої дружини, вони змогли зберегти дружні стосунки. Тепер же подейкують про те, що розлучилися і Тоня Матвієнко з Арсеном Мірзояном, які одружилися 5 років тому та виховують 6-річну доньку Ніну.

Про це повідомив співавтор YouTube-проєкту "Леви на джипі", блогер із Дніпра Микола Зирянов у розмові з українською співачкою Jerry Heil. Обговорюючи одну з головних на сьогодні тем – розлучення Дорофєєвої та Дантеса, Jerry Heil здивувалася:

"Насправді, я остання людина, яка дізнається про всі ці новини. Як я це все проспала?"

"А ти знала, що ще Тоня Матвієнко з Мірзояном розійшлися?" – поцікавився блогер.

"Ні, будь ласка, ні!" – відреагувала співачка.

"Так, так", - підтвердив Зирянов.


Варто зазначити, що цю інформацію поки що не підтвердили і не спростували подружжя. Відомо, що на початку війни їхній сім'ї довелося розлучитися. Залишивши маму та чоловіка під Києвом, Тоня Матвієнко разом із двома доньками поїхала – зараз артистка перебуває у Португалії, де дає благодійні концерти та допомагає Україні. Де знаходиться її чоловік, невідомо.

Нагадаємо, Надя Дорофєєва підігріла чутки про свій роман із відомим ресторатором: фото.