Різні погляди на війну: Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе опинилися на межі розлучення

Автор: Анастасия Березовская

У той час як українська співачка Віра Брежнєва з перших днів повномасштабного вторгнення Росії на територію України говорить про війну та допомагає своїй рідній країні, її чоловік – відомий композитор Костянтин Меладзе - відмовчується. З'явилися повідомлення, що у парі стався розкол через погляди на те, що відбувається, та їхнє подальше життя.

Різні погляди на війну: Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе опинилися на межі розлучення - today.ua

У російських ЗМІ пробігла інформація, що екс-учасниця групи "ВІА Гра" та її колишній продюсер на межі розлучення. Поки Віра Брежнєва збирає гроші для українських біженців, приїжджає до Варшави, щоб сортувати гуманітарну допомогу, де розвантажує фури, її чоловік думає про те, що буде далі.

Подейкують, що Костянтин Меладзе не говорить про війну, бо не хоче втрачати успішний бізнес у Росії. На тлі цього з дружиною в них відбуваються розбіжності. Різні погляди на війну: Віра Брежнєва та Костянтин Меладзе опинилися на межі розлучення Подружжя має нерухомість у Росії, Україні та Європі. Після початку повномасштабного вторгнення у лютому 2022 року Віра Брежнєва з молодшою донькою поїхала до своєї резиденції в Італії, а у березні до неї приєднався чоловік. Старша спадкоємиця співачки зараз у США, де проходить навчання в одному з університетів.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Живе подружжя на розкішній віллі неподалік озера Гарда, поблизу південного підніжжя Альп. Ціни на нерухомість тут стартують від 800 тисяч доларів за будиночок на 300 квадратних метрів.

Популярні зараз

Рада готує рішення про взяття пенсіонерів на військовий облік

Українців дурять з індексацією пенсій: розмір виплати можна збільшити у півтора рази

Нацбанк ввів в обіг нову монету номіналом 5 гривень: у чому її особливість

В Україні з'явилася віддалена робота для претендентів без досвіду із зарплатою понад 30 тисяч: які вакансії пропонують

Нагадаємо, на Лію Ахеджакову напали під час вистави у Москві за підтримку України.