“Дитина вся в крові“: Камалія розповіла про жахливий вчинок няні своїх дочок-близнючок

Камалія у 2003 році вийшла заміж за британо-пакистанського бізнесмена Мохаммада Захура. Її життя стало схожим на казку: красивий, багато обставлений будинок, подорожі і всепоглинаюча любов чоловіка. Через 10 років закохані вперше стали батьками – 6 вересня 2013 року у них народилися близнюки Мірабела та Арабелла.

“Дитина вся в крові“: Камалія розповіла про жахливий вчинок няні своїх дочок-близнючок - today.ua

Маючи великий будинок, велику територію, яку треба доглядати, та скотарню, не дивно, що найбагатша співачка України найняла собі цілий штат співробітників. За словами Камалії, у неї є дві покоївки, кухар та гувернантка.

Няня з'явилася у будинку зіркової родини майже з народження дочок. За всіма своїми співробітниками українська виконавиця та її чоловік стежать за камерами, які є по всьому будинку та у дворі. Саме так артистка дізналася, що покоївка витирає підлогу тією ж ганчіркою, що й стіл. І так само вона дізналася про неприємний і навіть небезпечний для життя доньки інцидент. “Дитина вся в крові“: Камалія розповіла про жахливий вчинок няні своїх дочок-близнючок В інтерв'ю програмі "Зоряний шлях" Камалія розповіла, що няня залишила ще зовсім крихітну дівчинку на ліжку та пішла у своїх справах. Усе це закінчилося досить плачевно.

"Дитина впала з ліжка і вибила собі шість зубів. То був жах. Дитина вся в крові", - зазначила виконавиця.

Нагадаємо, Камалія в сукні з ефектним декольте і розрізом підкреслила недосконалості фігури.