Регіна Тодоренко перенесла важку хворобу на відпочинку в Туреччині

Регіна Тодоренко провела деякий час у відпустці в Туреччині. Однак відпочинок виявився зовсім невеселим, оскільки зірка перенесла важку хворобу і навіть була госпіталізована.

Регіна Тодоренко перенесла важку хворобу на відпочинку в Туреччині - today.ua

Разом з сином і матір'ю відома українська ведуча і співачка полетіла в теплі краї, де повинна була весело відсвяткувати свій день народження. Однак в цей день відбулося горе в сім'ї артистки, а до того ж вона ще й потрапила в лікарню.

В особистому акаунті в Інстаграм Регіна Тодоренко опублікувала фото з літака, на якому вона зображена в футболці із зображенням Вінні Пуха і в масці для обличчя.

"Щаслива людина, яка майже весь відпочинок хворіла на коронавірус, пережила госпіталізацію, день народження провела з коронавірусом і сиділа на ізоляції", - зазначила виконавиця.

Виявляється, у відпочинку зірка захворіла, через що день народження їй довелося провести в номері готелю на ізоляції. На щастя, поруч з нею була мама, яка допомагала їй у всьому. Також Регіна Тодоренко розповіла, що була приємно здивована, коли співробітники готелю прийшли її вітати, одягнені в захисний одяг.

"Окрема подяка благородному менеджменту готелю, які дали мені відсвяткувати по-людськи день народження! Я плакала, коли мене вітали люди, одягнені в скафандри. Що поробиш, такі наші реалії! Господи, нехай всі будуть здорові!" - уклала співачка.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від regina todorenko (@reginatodorenko)

Нагадаємо, Регіна Тодоренко планує виїхати з Росії. Ведуча розповіла про свої плани.