Регіна Тодоренко постраждала, підкоряючи хвилі на Балі

Регіна Тодоренко опублікувала запис з індонезійської лікарні. Артистку госпіталізували після невдалого падіння з дошки для серфа. У кадрі можна побачити стурбованого чоловіка зірки, який на пальцях намагається пояснити лікарям Балі, що сталося з його коханою.

Регіна Тодоренко постраждала, підкоряючи хвилі на Балі - today.ua

Телеведуча шоу «Орел і Решка» вже досить тривалий час знаходиться на Балі, де приємно проводить час з рідними. Спочатку виконавиця вирушила туди з сином, який травмувався в перший же день. Зараз сім'я в повному складі перебуває на острові.

В результаті ведуча отримала травму та опинилася в місцевій клініці. Регіна Тодоренко показала відео, лежачи на лікарняній каталці. В цей час стурбований чоловік артистки, співак Влад Топалов, весь стурбований пояснював лікарям, що з нею сталося. Регіна Тодоренко постраждала, підкоряючи хвилі на Балі "Щось пішло не так. Зате я покаталася на серфі», - зазначила в відео зірка. «Я останній раз покаталася на серфі», - сказав Топалов.

«Дуже болить нога. Дуже погано мені. Але все буде добре обов'язково, я буду повідомляти вам як справи», - підкреслила ведуча.

Регіна Тодоренко постраждала, підкоряючи хвилі на Балі Регіна Тодоренко до цього розповідала підписникам, що бере уроки серфінгу на Балі:

«Сьогодні я зловила пів-хвилі, але вже і цьому рада, тк не катався більше року! Боюся».

Регіна Тодоренко постраждала, підкоряючи хвилі на Балі Нагадаємо, Регіна Тодоренко пройшла болючу екзотичну процедуру на Балі.