Реперка Alyona Alyona полетіла в романтичну відпустку з хлопцем в Фінляндію: фото

Alyona Alyona похвалилася кадрами з Фінляндії, куди вона полетіла відразу ж після зйомок шоу "Танці з зірками". У відпустку виконавиця відправилася не сама, а в компанії зі своїм коханим, зіркою ТікТока YOXDENом.

Реперка Alyona Alyona полетіла в романтичну відпустку з хлопцем в Фінляндію: фото - today.ua

Попри те, що успішна українська співачка не коментує свої стосунки і досі офіційно не підтвердила відносини з Денисом, все і так ясно. Зовсім недавно закохані навіть разом прийшли на церемонію нагородження премії National Bloggers Awards.

Про те, що вони разом полетіли відпочивати Alyona Alyona і YOXDEN не повідомляють. При цьому закохані публікують фото і відео з одного і того ж місця. Реперка Alyona Alyona полетіла в романтичну відпустку з хлопцем в Фінляндію: фото

"Всім привіт. Сьогодні я була цілу божу ніч в дорозі, відразу після "Танців з зірками" в аеропорт поїхала і нарешті я приїхала у відпустку в маленьке містечко в Фінляндії під Гельсінкі. Буду жити тут кілька днів, і відпочивати", - зазначила Alyona Alyona.

А Денис показав вид з вікна їх будиночка на річку і красивий густий ліс. Реперка Alyona Alyona полетіла в романтичну відпустку з хлопцем в Фінляндію: фото

"Ну що, розбійники, ура! Я вже приїхав до Фінляндії. Дивіться, який тут видок, річка", - зазначив він в відео.

Нагадаємо, Alyona Alyona зізналася, скільки витрачає на себе грошей кожен місяць.