Ретроградний Меркурій 2022: що не можна робити українцям у період з 10 травня до 3 червня

З 10 травня до 3 червня починається другий цього року період ретроградності Меркурія. Зворотний рух планети може значно вплинути на життя людей, тому важливо знати, в яких сферах життя слід бути обережнішим, а в яких зробити рішучий крок уперед.

Ретроградний Меркурій 2022: що не можна робити українцям у період з 10 травня до 3 червня - today.ua

Що не можна робити у ретроградний Меркурії 2022?

У період ретроградного Меркурія варто відмовитися від важливих угод чи справ, а також лягати на операцію або вирушати у тривалу подорож.

Можуть виникнути проблеми, пов'язані з торгівлею, навчанням, фінансами, роботою та обміном інформації. Проблеми та плутанини у цих справах супроводжуватимуть українців весь період ретроградності Меркурія.

Астрологи наполегливо рекомендують відмовитися від контакту з відкритим вогнем, є ризики виникнення пожеж, позичати та брати в борг гроші, інвестувати кошти та проводити серйозні фінансові операції, купувати дорогу техніку, предмети розкоші, нерухомість чи авто. Ретроградний Меркурій 2022: що не можна робити українцям у період з 10 травня до 3 червня Ретроградний Меркурій розпалює пристрасті, а тому намагайтеся не вплутуватися в сварки та скандали.

Що потрібно робити у ретроградний Меркурій 2022?

Приймаючи важливі рішення у житті, ретельно зважуйте всі ризики та можливі втрати.

Більше відпочивайте – подбайте не тільки про фізичне здоров'я, а й про ментальне.

Важливо висипатися, більше гуляти і тішити себе хоч би мінімальними життєвими дрібницями (кава в парку, кілька годин на пляжі, покупка нового одягу).

Важливо підтягнути всі "хвости" (повернути борг, доробити давно розпочату роботу, вибачитися або виконати обіцянку). У цей період важливо більше спілкуватися з друзями та старими знайомими. Ретроградний Меркурій 2022: що не можна робити українцям у період з 10 травня до 3 червня Корисним стане перебрати речі в будинку і позбутися всього непотрібного - всього, що припадає пилом роками і ним ніхто не користується. Очистивши будинок – очистіть голову.

Нагадаємо, астролог назвав переломну дату в травні, коли все зміниться на краще.

ДЖЕРЕЛОnv.ua