Рідна дочка Анджеліни Джолі і Бреда Пітта підкорила красою і модельними даними

Рідна дочка Анджеліни Джолі і Бреда Пітта викликала фурор під час нового виходу в світ. Разом з мамою Шайло Джолі Пітт з'явилася на червоній доріжці на Римському кінофестивалі. 15-річна дівчинка не перестає захоплювати своїм обличчям неймовірної краси і стрункою фігурою.

Рідна дочка Анджеліни Джолі і Бреда Пітта підкорила красою і модельними даними - today.ua

У неділю американська актриса разом з двома своїми старшими дочками прикрасила червону килимову доріжку в Римі. Виглядала зіркова матуся чудово в гламурному сріблястому платті без бретелей від Atelier Versace. Наряд у всій красі підкреслив струнку фігуру Анджеліни Джолі. Образ зірка фільму "Лара Крофт" завершила ідеально гладкою зачіскою і стриманими аксесуарами.

До голлівудської актриси приєдналися її дочки. 16-річна Захара виглядала чудово в білосніжній сукні з золотими прикрасами в грецькому стилі. Але вся увага все одно була прикута до рідної дочки відомої голлівудської пари.

15-річна Шайло Джолі Пітт викликала фурор кількома днями раніше, коли вперше з'явилася на публіці в сукні. Дівчинка тривалий час одягалася як хлопчик і навіть заявляла про намір змінити стать. Але, мабуть, туман розсіявся, і вона переросла цей період. Рідна дочка Анджеліни Джолі і Бреда Пітта підкорила красою і модельними даними На червоній килимовій доріжці рідна дочка Бреда Пітта і Анджеліни Джолі з'явилася в маленькій чорній сукні, підкресливши свою струнку фігуру і довгі ноги. Образ дівчинка завершила яскравими кросівками, волосся прибрала в пучок, а в макіяжі підкреслила очі. Рідна дочка Анджеліни Джолі і Бреда Пітта підкорила красою і модельними даними Шанувальники не змогли стримати захоплення, відзначаючи, що Шайло успадкувала тільки найкращі риси від своїх знаменитих батьків. Дівчинці пророкують успішну кар'єру в кіно або моделінгу (з її то даними).

Нагадаємо, Анджеліна Джолі знову зустрічається з колишнім чоловіком.