Романтичне фото Олени Кравець з “Квартал 95“ з чоловіком викликало фурор в Мережі

Зірка шоу "Квартал 95" Олена Кравець ось уже понад 20 років щаслива в шлюбі зі своїм чоловіком Сергієм. Дочка знаменитої пари опублікувала в Мережі дивно романтичний пост про батьків і показала їх в звичайному житті.

Романтичне фото Олени Кравець з “Квартал 95“ з чоловіком викликало фурор в Мережі - today.ua

На своїй сторінці в Інстаграм Марія Кравець опублікувала фрагмент сімейного відео, яким довела, що щастя довжиною в життя можливе. Олена і Сергій Кравець тримаючись за руки і радісно посміхаючись пройшлися повз камери.

Олена Кравець з чоловіком навіть одягнені в схожій колірній гамі. Їх головним відтінком для чергового виходу став зелений. У артистки темно-зелений брючний костюм, а у Сергія - яскраво-зелені кросівки. Романтичне фото Олени Кравець з “Квартал 95“ з чоловіком викликало фурор в Мережі Стильна та яскрава парочка - приклад для мільйонів українських шанувальників. Історія їхнього кохання почалася дуже давно. Коли Сергію виповнилося 18 років, він зізнався своїй коханій Олені в почуттях. Після п'яти років стосунків Олена і Сергій Кравець одружилися. Пара виховує трьох дітей, вже дорослу Марію (2003 року народження) і двійнят Івана та Катерину (2016 року народження). Романтичне фото Олени Кравець з “Квартал 95“ з чоловіком викликало фурор в Мережі Нагадаємо, раніше Олена Кравець розповіла про свої стосунки з хрещеницею і подругою - першою леді України Оленою Зеленською.