Розкішна зачіска на Новий рік у грецькому стилі: просте укладання своїми руками

Зустрічати Новий 2022 треба в повній впевненості у своїй чарівності. Для цього важливо не тільки правильно підібрати вбрання, але і зробити гарну зачіску. Укладання в грецькому стилі надає жіночності та витонченості святковому образу.

Розкішна зачіска на Новий рік у грецькому стилі: просте укладання своїми руками - today.ua

Кожна жінка повинна вміти укласти своє волосся без допомоги професіонала. Деякі зачіски створюються настільки легко, що будь-яка красуня впорається з ними за лічені хвилини.

Пропонуємо вам приміряти укладання в грецькому стилі, для цього вам знадобиться грецький ободок, гребінець і кілька шпильок для волосся. Пасма розпустіть і ретельно розчешіть.

Волосся має бути чистим і повністю сухим, без залишків стайлінгових засобів. Надіньте обідок на маківку так, щоб волосся було під ним. Розкішна зачіска на Новий рік у грецькому стилі: просте укладання своїми руками Далі почніть акуратно і не поспішаючи обертати задні та бічні пасма навколо обідка. У вас вийде низький об'ємний пучок, який не потрібно сильно затягувати, нехай локони створюють гарну форму.  Кінчики пасм фіксуйте шпильками, щоб їх не було видно, і вони не вибивались з-під зачіски.

Прикрасьте зачіску в грецькому стилі красивою шпилькою або штучними квітами, вийде стильне та урочисте укладання.

Дізнайтеся також, яка зачіска буде на піку популярності у 2022 році. Стрижка підійде для власниць короткого та середнього волосся.