Зростом у тата, красою - у маму: Катя Осадча зачарувала рідкісним фото з батьками

Вчора, 19 січня, Катя Осадча та Юрій Горбунов відзначали не лише Хрещення, а й 5 місяців від народження їхнього молодшого сина Данила. Разом із ними свята відзначали батьки незмінної ведучої програми "Світське життя".

Зростом у тата, красою - у маму: Катя Осадча зачарувала рідкісним фото з батьками - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз Катя Осадча опублікувала рідкісне фото разом із мамою та батьком. Зіркова сім'я виглядала чудово, а завжди строга та стримана Ганна Павлівна навіть порадувала шанувальників милою усмішкою.

Олександр Володимирович мав чудовий вигляд в джинсах, ніжно-блакитній сорочці з білою вишивкою та у класичному темно-синьому піджаку. Мама Каті Осадчої одягла чорні штани, чорну сорочку-кімоно з вишивкою, гарне червоне намисто і взяла невелику сумочку через плече, доповнивши свій образ протисонцевими окулярами.

Ростом і теплою зовнішністю ведуча пішла у свого знаменитого батька, а від матері їй дісталася якась аристократична стриманість і вихованість. Зростом у тата, красою - у маму: Катя Осадча зачарувала рідкісним фото з батьками Сама Катя Осадча для свята обрала білу блузу та чорний сарафан із вишивкою, доповнивши образ червоним намистом та блакитними сережками. Юрій Горбунов одягнувся до дружини в чорні штани і білу вишиванку.

Варто зазначити, що батьки для Катерини є прикладом для наслідування, оскільки вони у шлюбі вже понад сорок років. За цей час їм вдалося виховати прекрасних дітей, які досягли великих успіхів. Катя – популярна українська ведуча та медійна особистість, а Володимир, її молодший брат, живе та працює у США інструктором із серфінгу, та подорожує по всьому світу.

Нагадаємо, Катя Осадча та Юрій Горбунов у вишиванках весело відсвяткували Хрещення: "Чудова пара".