“Рубанула шмат волосся“: Аліна Гросу поскаржилася на свою нову зачіску

Аліна Гросу повідомила фанатам найнеприємніші новини. Виявляється, зірка власноруч вирізала шматок волосся в зоні чубчика. Успішна українська співачка показала свою зачіску та поскаржилася на свій зовнішній вигляд.

“Рубанула шмат волосся“: Аліна Гросу поскаржилася на свою нову зачіску - today.ua

З шанувальниками в особистому акаунті в Інстаграм Аліна Гросу поділилася відеозаписом, зробленим разом із бойфрендом Романом Полянським в одному з ресторанів. У кадрі виконавиця постала у теплій білій кофті з трендовою блискучою прикрасою. Вона прибрала волосся у гладкий хвіст і нанесла яскравий макіяж.

Аліна Гросу нахилилася ближче до камери і показала, що на проділі у неї стирчить шматок короткого, не рівно обрізаного волосся. Стало відомо, що зірка зіпсувала собі зачіску, коли намагалася самостійно зняти нарощене волосся.

"Хлопці, у мене біда сталася. Я коли знімала афроволоси, я вирішила ризикнути і зробити все сама, щоб швидше. Коротше рубанула, і відрізала собі шматок волосся. Я тепер страждаю, у мене тепер торчок тут. Як з ним боротися, скажіть, будь ласка?" - поцікавилася у шанувальників Аліна Гросу.

“Рубанула шмат волосся“: Аліна Гросу поскаржилася на свою нову зачіску Однак співачці нема про що турбуватися, досить просто змінити лінію проділу і чекати, коли волосся відросте.

Нагадаємо, Аліна Гросу показала відео зі знайомства зі своїм коханим – унікальні кадри.