Руслана показала рідкісне фото з мамою, на яку схожа як дві краплі води

Відома українська співачка Руслана здивувала рідкісною фотографією зі своїм коханим чоловіком та мамою. 48-річна артистка привітала шанувальників зі Старим Новим Роком та зачарувала новою публікацією.

Руслана показала рідкісне фото з мамою, на яку схожа як дві краплі води - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм переможниця міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення" у 2004 році опублікувала серію нових фото. У кадрі струнка співачка постала у джинсах, гарній курточці в українські народні мотиви та білому светрі. У руках Руслана тримала святковий атрибут – палицю із зіркою на кінці.

"Я не дуже того пам'ятаю, але тато каже, що у нас на селі на Маланки часом таке творилося, що "хоч ховайся". Все було дуже театралізовано і надзвичайно весело. Всі були в костюмах, згідно своїх персонажів... Для мене було неймовірною радістю сьогодні зануритися в ту атмосферу Маланки завдяки нашим гостям-щедрівничкам", - зазначила у підписі Руслана.

Поруч із нею можна побачити її чоловіка та продюсера, Олександра Ксенофонтова, з яким вона перебуває у шлюбі понад 26 років. А з іншого боку до неї пригорнулася її мама – 72-річна Ніна Аркадіївна Лижичко, яка виглядає просто чудово. Руслана та Ніна Аркадіївна дуже схожі між собою, тепер зрозуміло, у кого артистка успадкувала свою красу та "вічну" молодість.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ruslana (@ruslana.lyzhychko)

Нагадаємо, Руслана в мінішортах і топі похвалилася кубиками преса та струнким тілом.