Руслана стала Барбі: в Мережі з'явилося фото ляльки у вигляді відомої української співачки

Руслана Лижичко похвалилася лялькою з власною зовнішністю. В рамках виставки показали Барбі одягнену в образ української співачки під час її виступу на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення» з піснею «Дикі Танці».

Руслана стала Барбі: в Мережі з'явилося фото ляльки у вигляді відомої української співачки - today.ua

У Інстаграм успішна українська співачка опублікувала фотографію ляльки, у якій довге темне волосся, а також колоритний наряд: мінішорти й топ зі шкіри та хутра. Її образ завершують високі чоботи з заклепками та неординарні аксесуари. В одній руці у Барбі золотий мікрофон, а в інший стрічка в кольори українського прапора.

Лялька увійшла в серію «Barbie. Пані України», яка прославляє відомих і історичних жінок України. Серед них реперша Alyona Alyona, Роксолана, Катерина та інші.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ruslana (@ ruslana.lyzhychko)

За основу взято образ Руслани, в якому вона виступала на конкурсі «Євробачення» у 2004 році. Тоді виконавиця виграла міжнародну подію, і завдяки їй конкурс пройшов в Україні.

«Екзотична українська Barbie! Сподіваюся, що в такий оригінальний спосіб підростаюче покоління відкриє для себе стиль wild (дикий). Дякую організаторам експозиції за втілення ідеї!» - зазначила в публікації Руслана.

Нагадаємо, Руслана ніжно привітала з днем народження свою маму.