Руде диво: принц Гаррі та Меган Маркл уперше показали фото своєї однорічної дочки

На вихідні принц Гаррі та Меган Маркл влаштували скромну вечірку для близьких та друзів у своєму старому будинку на території Віндзорського замку. 4 червня їхній єдиній дочці Лілібет Маунтбеттен-Віндзор виповнилося два роки. На честь цього подружжя поділилося першим офіційним портретом малютки.

Руде диво: принц Гаррі та Меган Маркл уперше показали фото своєї однорічної дочки - today.ua

Вечірка пройшла на задньому дворі в котеджі Фрогмор, де і було зроблено цю чарівну фотографію. У кадрі постала бешкетна дівчина, одягнена в миле блакитне плаття. У неї чарівне кучеряве волосся рудого відтінку, світлі руді брівки, очі і ніс як у мами, а її образ завершує ніжна прикраса з квіткою на голові.

Шанувальники одноголосно заявляють, що малеча – точна копія свого батька принца Гаррі. Але якщо придивитися, то дівчинка, так само як і її старший брат Арчі, увібрала у собі поступово риси обох батьків. Руде диво: принц Гаррі та Меган Маркл уперше показали фото своєї однорічної дочкиРуде диво: принц Гаррі та Меган Маркл уперше показали фото своєї однорічної дочки Принц Гаррі та Меган Маркл були зворушені численними привітаннями з усього світу. Цього дня вони вирішили порадувати інших, тих, кому в цьому житті пощастило менше, пожертвувавши 100 тисяч доларів на благодійну організацію World Central Kitchen. Ця організація, між іншим, допомагає і українцям, яким довелося покинути свій домівки через війну. Руде диво: принц Гаррі та Меган Маркл уперше показали фото своєї однорічної дочкиРуде диво: принц Гаррі та Меган Маркл уперше показали фото своєї однорічної дочки Нагадаємо, сестра Кейт Міддлтон чекає третю дитину. У Мережі з'явилися перші фото вагітної Піппи.