“З хитринкою“: донька Олі Полякової здивувала фото в бікіні

Оля Полякова дозволяє своїй дочці вести самостійне доросле життя. Артистка не контролює публікації спадкоємиці в соціальних мережах і не заважає дівчинці будувати модельну кар'єру, зустрічатися з фотографами й відвідувати фотосесії. Знімки в купальнику, опубліковані Машею в Інстаграм, зіркова матуся теж не попросила видалити.

“З хитринкою“: донька Олі Полякової здивувала фото в бікіні - today.ua

В особистому Інстаграм-акаунті старша дочка Олі Полякової опублікувала дві фотографії, зроблені на пляжі на Мальдівах. Все зоряне сімейство, як і багато інших українських зірок, на час локдауна полетіло в райський куточок.

Зіркова матуся і її дочки насолоджуються сонцем, блакитною водою, СПА та екзотичними стравами. Не обходиться з без відповідних фотосесій.

У Інстаграм Маша Полякова слідом за мамою опублікувала фото в купальнику. 15-річна дівчинка позує в жовтому купальнику і халаті. Посміявшись над публікацією Олі, дівчинка написала:

«Мама буде роздягатися повільно, а я швидко. Ps зрозуміє той хто підписаний на нас обох. Яка фотка вам більше подобатися 1 або 2».

“З хитринкою“: донька Олі Полякової здивувала фото в бікіні Фанатам дуже сподобалися нові знімки дівчини: «Боже, така красива», «Маша, як же ти схожа на маму», «Друге фото, це взагалі краса! І ніжно й акуратно, прекрасне фото, щиро», «Гарненька».

Нагадаємо, Оля Полякова також поділилася фотознімками в купальнику, продемонструвавши свої розкішні ноги та струнку фігуру.