Сьогодні, 19 жовтня, успішній українській ведучій Лесі Нікітюк виповнюється 34 роки. Зірку шоу "Орел і Решка" і "Хто зверху" активно вітають колеги, зіркові друзі та численні шанувальники.
![З полуничкою і солоденьким: Леся Нікітюк відзначає 34-й день народження З полуничкою і солоденьким: Леся Нікітюк відзначає 34-й день народження - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2021/10/246452026_850573262295490_6261211088852969566_n-768x559.jpg)
В особистому акаунті в Інстаграм довгонога красуня-блондинка опублікувала серію нових фотографій, зроблених її хорошою подругою, відомою українською фотографинею Сонею Плакидюк.
"А у зірочки сьогодні День Народження. Я б хотіла, щоб сьогодні, всі побажання, які ви мені напишете і скажете - збулися! Святкуємо разом. Всіх люблю", - зазначила Леся Нікітюк.
У кадрі ведуча постала в смугастій рожевої піжамі, що складається з сорочки і коротеньких шортів. Її образ завершила улюблена прикраса. Волосся зірка зібрала в хвіст, а в макіяжі зробила акцент на очах. Також в кадрі можна побачити святкові кулі і одноярусний торт рожевого кольору з полуницею в якості прикраси.
Популярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, через які Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
Подивитися цю публікацію в InstagramСвої вітання Лесі Нікітюк в коментарях залишили такі селебрітіз, як Юлія Саніна, Володимир Завадюк, Еліна Світоліна, Ірина Федишин, Олександр Пономарьов, Дмитро Гордон, Андрій Бедняков.
Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:"Наша найяскравіша зірочка", "Щиро вітаю", "Жіночого щастя і міцного здоров'я", "Кохання божевільного. І щоб в наступному сезоні "Холостячки" була в головній ролі ти", "Богиня", "Гори яскравіше вогню", - пишуть шанувальники свої привітання.
Нагадаємо, Леся Нікітюк напередодні 34-річчя показала найбільш пам'ятні моменти зі свого життя.