“З чоловіками нецікаво“: Соломія Вітвіцька влаштувала дівич-вечір у Вегасі

Соломія Вітвіцька полетіла у відпустку в США, де відмінно розважається зі своєю подругою. Жіночою компанією в кращих традиціях американського кіно ведуча вирішила відправитися на вихідні в Лас-Вегас, щоб відчути життя міста, яке ніколи не спить.

“З чоловіками нецікаво“: Соломія Вітвіцька влаштувала дівич-вечір у Вегасі - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм українська телезірка опублікувала серію фотографій, показавши, як вона повеселилася в одному з найвідоміших міст США. Разом з подружками Соломія Вітвіцька вирушила на прогулянку по нічному місту, сходила в один з ресторанів і напевно покрутила рулетку в одному з численних казино.

"Дівчачник у Вегасі, - зазначила ведуча ТСН в підпису до публікації. - У мандрівках з дівчатами завжди своя атмосфера і взаєморозуміння з першої миті. Якісь свої розмови, плітки, взаємопідтримка. Не те що з парубками нецікаво - просто іноді хочеться саме з дівчатами кудись гайнути і веселитися та жартувати".

Лас-Вегас Соломія Вітвіцька підкорювала в сукнях від українського бренду ASHIK. У перший день вона обрала просту сукню кольору хакі, а в другий день плаття в горох з імітацією запаху і вирізами на плечах, доповнивши образи зручними для активного вечора в місті мюлями без каблука.

Нагадаємо, Соломія Вітвіцька в гарній вишиванці від українського бренду підкорила американців.