З відпустки на бал: Катя Осадча у розкішному синьому костюмі сходила з Горбуновим на вечірку

Катя Осадча та Юрій Горбунов повернулися зі своєї казкової подорожі до Таїланду, де вони провели півтора тижня зі старшим спільним сином Іваном. Подружжя, як кажуть, вирушило одразу з корабля на бал, відвідавши галасливу вечірку в одному з київських ресторанів.

З відпустки на бал: Катя Осадча у розкішному синьому костюмі сходила з Горбуновим на вечірку - today.ua

Повернувшись до Києва, ведуча програми "Світське життя" відразу розпочала роботу. Катя Осадча з'явилася на допрем'єрному показі нової української картини "Дикі", взявши інтерв'ю у акторів та гостей вечора.

Все ще згадуючи свої пригоди в теплих краях, успішна ведуча одягла розкішний синій костюм у морському стилі, що складається зі штанів по фігурі та подовженого піджака з кишенями та золотими ґудзиками на рукавах. Образ 38-річна Катя Осадча завершила сріблястими туфлями на високих підборах та кепі білого кольору, уложивщи волосся у гарний хвіст. З відпустки на бал: Катя Осадча у розкішному синьому костюмі сходила з Горбуновим на вечірку Відразу ж після роботи телезірка вирушила на святкування дня народження Олі Полякової, яке пройшло в одному із закладів Києва. Ведуча залишилася у тому самому вбранні, лише знявши головний убір. Компанію їй, звичайно ж, склав її чоловік, шоумен Юрій Горбунов, який одягнув повністю чорне вбрання: штани, туфлі та піджак. З відпустки на бал: Катя Осадча у розкішному синьому костюмі сходила з Горбуновим на вечірку Нагадаємо, Катя Осадча та Юрій Горбунов похвалилися прощальними фото з Таїланду: “Час на роботу“.