“Сама собі заздрю“: Євгенія Власова породила чутки про новий роман

Євгенія Власова стала однією з учасниць нового сезону "Танці з зірками". Цієї неділі зірка 00-х вперше вийшла на паркет зі своїм партнером - успішним танцюристом Максом Леоновим - переможцем "Танці з зірками" 2020.

“Сама собі заздрю“: Євгенія Власова породила чутки про новий роман - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм успішна в минулому українська співачка опублікувала серію фотографій зі своїм танцювальним партнером, зазначивши, що їй з ним дуже пощастило. Вперше на паркет Євгенія Власова вийшла в яскраво-жовтій сукні, що підкреслює її приголомшливу струнку фігуру.

"Я сама собі заздрю, дивлячись на мого партнера по танцях з зірками. Він дуже чуйна людина і чоловік, з відчуттям і уважний. Фантастичний вчитель, не поміченою не залишиться ні найменша деталь в танці. Він дивовижний і теплий! Уміло поєднує в собі строгість і людське тепло. Я потрапила в царство танцю і мене там зустрів король. Дівчатка, він дуже хорош, правда?" - зазначила в публікації Євгенія Власова.

Настільки втішний відгук на адресу танцювального партнера породив чутки, що між співачкою та хореографом щось є. Можливо, артистка, якій стільки років не щастить у коханні, нарешті, знайде щастя в особистому житті. Шанувальники підтримують свого кумира, відзначаючи, що вони з Максом дійсно прекрасна пара, бажаючи їм удачі і перемоги в проєкті.

"Женя, кайфуй", "Боже, які вони гарні", "Адже як це важливо, щоб попалася своя людина!", "Найкрасивіша пара", "Женя, Ви приголомшлива! Гарні зовні! Гарні душею! Це прекрасний тандем!", "Ви чудова пара", - пишуть фоловери.

Нагадаємо, Євгенія Власова в коротких шортах захопила стрункою фігурою.