Найефективніше підживлення для швидкого дозрівання помідорів: простий рецепт

Кущі томатів на самому початку періоду дозрівання дуже важливо вчасно і правильно підгодувати. Тоді помідори будуть швидше дозрівати, придбають соковитість і відмінні смакові якості.

Найефективніше підживлення для швидкого дозрівання помідорів: простий рецепт - today.ua

Якщо на вашій дачній ділянці є раніше спиляні гілки дерев, то саме час пустити їх у діло. Спалені залишки дерева ідеально підходять для приготування підгодівлі для томатів.

Деревну золу в обсязі близько двох літрів засипте в велике відро, залийте шістьма літрами відстояної води кімнатної температури. Залиште настоюватися в затіненому місці близько 7-8 днів. Процідіть отриманий настій через марлю.

Залишки деревної золи викиньте, а рідину розведіть у співвідношенні 1:9. Налийте літр настою золи в 10-літрове відро, потім наповніть відро до верху чистою водою. Добре перемішайте і можна приступати до поливу помідорових посадок. Найефективніше підживлення для швидкого дозрівання помідорів: простий рецепт Вносьте по одному літру настою деревної золи під кожен кущ. Через два тижні підгодівлю можна повторити.

Якщо деревної золи у вас не знайшлося, можна полити помідори в період дозрівання розчином суперфосфату, який продається в будь-якому спеціалізованому магазині. Готуйте розчин, чітко виконуючи вказівки на упаковці.

Дізнайтеся також, як отримати рясні врожаї пізніх огірків на дачі. Рецепт чудодійною підгодівлі дозволить виростити смачні овочі.