Наймодніша зачіска 2022 року – сучасний варіант стрижки принцеси Діани

Принцеса Діана закохала в себе весь британський народ, а її трагічна доля увічнила її роботу. Крім благодійності, мама принців Вільяма та Гаррі вважається справжньою іконою стилю. Її образи копіювали та продовжують копіювати дівчата з усього світу, а її культова зачіска повертається в моду з новою силою. Стилісти показали, як можна осучаснити стрижку леді Ді.

Наймодніша зачіска 2022 року – сучасний варіант стрижки принцеси Діани - today.ua

Принцеса Діана носила зачіску боб-каре довжиною вище вилиць з глибоким бічним проділом, прикореневим об'ємом та множинними шарами. Іноді вона стригла волосся ззаду коротко, а іноді відпускала його.

Її волосся було підстрижене так, що створювався природний об'єм, а сама зачіска не потребувала зайвого укладання. Досить було вимити волосся і висушити його феном з використанням круглого гребінця. Наймодніша зачіска 2022 року – сучасний варіант стрижки принцеси Діани Завдяки багатошаровості і кільком рівням ця стрижка підійде власницям тонкого волосся, адже вдасться створити об'єм, а також дівчатам з густим волоссям, що допоможе трохи прорідити локони.

Стрижка боб-каре дуже освіжає, відкриває обличчя і надає зовнішньому вигляду лагідної жіночності, якою славилася леді Ді. Наймодніша зачіска 2022 року – сучасний варіант стрижки принцеси Діани

"Боб-каре справді яскрава зачіска, яка відмінно підійде для літа. Зачіска жіночна, але водночас має якусь мужність", - зазначає експерт із зачісок Андреас Уайлд.

Наймодніша зачіска 2022 року – сучасний варіант стрижки принцеси Діани Осучаснену зачіску принцеси Діани вже на собі випробували модель Кайя Гербер та зірка фільму "Агенти А.М.К.Л." Елізабет Дебікі.

Нагадаємо, стилісти назвали п'ять найкращих зачісок на пляж - ідеї простих укладок замість набридлого пучка.