Найшкідливіша каша, яку не можна їсти кожного дня

Автор: Анастасия Березовская

Вчені назвали найшкідливішу кашу для людського організму, яку не можна вживати в їжу щодня. І це - вівсянка, яка так популярна серед багатьох. Її їдять, сідаючи на дієту, або намагаючись налагодити проблеми з кишківником. Однак даний продукт не можна їсти кожен день. Дієтологи розповіли чому.

Найшкідливіша каша, яку не можна їсти кожного дня - today.ua

Річ у тому, що вівсянка містить фітинову кислоту, яка заважає всмоктуванню кальцію в кишечнику. Настільки важливий елемент просто-напросто не засвоюється нашим організмом повною мірою. Також фітинова кислота вимиває з кісток корисні мікроелементи, що призводить до їх крихкості і руйнуванню.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Однак це не означає, що необхідно тут же відмовитися від вживання вівсянки. Зовсім ні. Не варто забувати про її корисні речовини. Це дійсно дієтичний продукт (якщо говорити про необроблені повноцінні вівсяні пластівці), що допомагає впоратися із зайвою вагою, а також налагодити стілець. Найшкідливіша каша, яку не можна їсти кожного дня Як вийти з цієї ситуації? Розбавляти свій раціон. Не вживати вівсянку кожен день, чергуючи її з іншими стравами: омлетом, сиром, різними крупами, гречкою і так далі. Прислухайтеся до свого організму і виключайте з нього продукти, до яких у вас особиста непереносимість або відбувається незвичайна реакція організму. Для зручності можна щодня вести щоденник харчування, а після записувати свої відчуття (болі, газоутворення, запор, пронос і так далі).

Нагадаємо, дієтологи назвали найкорисніші овочі, які можна їсти, не побоюючись за своє здоров'я.

Популярні зараз

В Україні кардинально змінюють правила мобілізації

Зелений лікар: 4 кімнатні рослини, які захищають від вірусів та бактерій

Укрзалізниця надала пасажирам безкоштовні послуги: які вигоди отримає подорожній разом із квитком

Українці в Польщі беруть кредити в банках на мільйони євро