Найзаповітніша мрія Влада Ями збулася: дружина танцюриста видала сімейний секрет

Відомий український хореограф Влад Яма, як і мільйони його співвітчизників, з самого дитинства мріяв і прагнув досягти важливих для себе цілей. Дружина танцюриста розповіла, яка його давня заповітна мрія збулася.

Найзаповітніша мрія Влада Ями збулася: дружина танцюриста видала сімейний секрет - today.ua

За словами Ліліани, Влад Яма з дитинства мріяв стати зіркою телебачення. Танцюрист, ведучий шоу "Твій день" на "1+1" і суддя багатьох телевізійних проектів завжди хотів, щоб його показували по телевізору.

"Це була його мрія! Він давно хотів стати провідним. Я дуже рада, що мрія його здійснилася. Він завжди розвивається, а я надихаю його на те, щоб він пробував щось нове. Тому, це була хороша новина для нашої сім'ї. Я впевнена, що у нього все вийде якнайкраще, тому що він має мене і сина. Ми дуже в нього віримо", - розповіла Ліліана в одному зі своїх інтерв'ю.

Коли Влад Яма отримав пропозицію стати ведучим шоу "Твій день", він прийшов додому в дуже піднесеному настрої і поділився з дружиною своєю радістю. Ліліана підтримала чоловіка, оскільки знає, як він мріяв стати провідним на ТБ, тому рішення про участь в новому проекті було прийнято на сімейній раді без коливань.

"Ми навіть не обговорювали це питання, тому що досвід сам до нас прийшов. Я пам'ятаю, що в той день ми були дуже щасливі. Адже це нова можливість для його творчості", - зізналася Ліліана.

Нагадаємо, раніше Влад Яма розповів про походження свого прізвища. Виявляється, далекими предками танцюриста були вихідці з країни Висхідного сонця.