Найбільш господарські чоловіки по знаку Зодіаку

Багато хто звик вважати, що прасування, прибирання і готування це тільки жіноча справа. Але в сучасному світі ці кордони стерлися. Жінки будують кар'єру і підіймаються кар'єрними сходами, а чоловіки не бояться займатися домашніми клопотами, намагаючись допомогти своїй другій половинці. Астрологи назвали найбільш господарських чоловіків за знаком Зодіаку, які готові взяти в руки ганчірку, протерти підлогу і зайвий раз помити посуд.

Найбільш господарські чоловіки по знаку Зодіаку - today.ua

Стрілець

Мужні і сильні Стрільці ще ті господарі. Представники цього знака не тільки будуть приносити додому гроші, але ще і допоможуть коханій в домашній роботі. Вони зроблять все, що від них залежить, щоб в сім'ї панувала гармонія.

Діва

Педантичні чоловіки-Діви люблять стерильність. Більш того вони впевнені, що краще їх в будинку ніхто не прибере, а тому можуть виникати конфлікти з другою половинкою. Представники цього знака, готові прибирати щодня, навіть невелика крихта може змусити їх дістати пилотяг.

Риби

Чоловіки-Риби дуже люблять чистоту і затишок і не зможуть жити там, де не те що брудно, а просто неохайно. Вони готові віддати будь-які гроші, щоб в будинку було світло, тепло і затишно. Поки Риба не переконається, що жінка поділяє його погляди на побут, він не зробить пропозиції.

Водолій

Представники цього знака дуже гостинні люди, а тому до них частенько заглядають друзі і рідні. А тому готуючись до приходу гостей, чоловік-Водолій готовий допомогти своїй другій половинці, щоб заслужити похвалу.

Терези

Чоловіки-Терези обожнюють, щоб у них вдома все було розкладено по поличках. Кожну кімнату вони обставляють з особливою ретельністю. До них справді ні до чого причепитися, навіть якщо нагрянути без запрошення. Однак в гості Терези звуть не часто, тому що не хочуть порушувати чистоту.

Нагадаємо, названі три найзагадковіших і таємничих знака Зодіаку.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua