Найкрасивіші діти: Близнюки Анджеліни Джолі та Бреда Пітта вийшли з мамою у світ

У Лондоні відбулася прем'єра фільму "Вічні" та Анджеліна Джолі вирішила ще раз порадувати шанувальників, взявши з собою на "червону" доріжку своїх дітей. Особливу увагу привернули 13-річні близнюки актриси, котрі підкорили публіку своєю красою.

Найкрасивіші діти: Близнюки Анджеліни Джолі та Бреда Пітта вийшли з мамою у світ - today.ua

Анджеліні Джолі та Бреду Пітту вдалося виростити чудових дітей. Їхні спадкоємці зовсім нерозбещені, скромні та виховані. Про це свідчить той факт, що дочки голлівудської актриси, чий статок становить кілька сотень мільйонів доларів, одягають перешитий мамин одяг. А ось 13-річна Вів'єн і зовсім на дві різні прем'єри одягла одну й ту саму сукню, змінивши лише взуття.

На килимовій доріжці в Лондоні зірка фільму "Лара Крофт" з'явилася разом із прийомними дітьми: 20-річним Медоксом та 16-річною Захарою, та рідними: 15-річною Шайло та 13-річними близнюками Вів'єн та Нокс, які викликали фурор. Найкрасивіші діти: Близнюки Анджеліни Джолі та Бреда Пітта вийшли з мамою у світ Молодші діти Анджеліни Джолі та Бреда Пітта захопили публіку. Вів'єн росте справжньою красунею і цілком може затьмарити свою старшу сестру Шайло, яка зачарувала шанувальників красою та модельними даними. 13-річна дівчинка здивувала також публіку і тим, що одягла те саме вбрання – сукню кольору слонової кістки, в якій з'явилася на прем'єрі фільму "Вічні" у Лос-Анджелесі тижнем раніше. Найкрасивіші діти: Близнюки Анджеліни Джолі та Бреда Пітта вийшли з мамою у світНайкрасивіші діти: Близнюки Анджеліни Джолі та Бреда Пітта вийшли з мамою у світ Нокс виглядав дуже стильним і одягнений у дусі свого батька: темні штани, футболку, піджак та грубі черевики. Бракує тільки кепі газетяра.

Нагадаємо, рідна дочка Анджеліни Джолі перестала одягатися як хлопчик: Шайло вперше одягла сукню.