Найгірші бабусі за знаком Зодіаку: дарують мало любові і думають тільки про себе

Думаючи про бабусю, ми відразу представляємо маленьку милу стареньку, яка пече пиріжки, в'яже шкарпетки, радує онуків цукерками і варить найсмачніший борщ у світі. Але насправді бабусі бувають дуже різні. Є ті, хто присвячує всю себе онукам, є ті, хто знаходить час і на себе, а є й ті, хто вважає, що турбота про онуків – це лише справа їхніх батьків. Астрологи назвали найгірших бабусь за знаком Зодіаку, які дарують недостатньо кохання, постійно насідають або навпаки ігнорують онуків.

Найгірші бабусі за знаком Зодіаку: дарують мало любові і думають тільки про себе - today.ua

Найгірші бабусі за знаком Зодіаку

Стрілець

Власні інтереси у бабусі-Стрільця на першому місці. Попри те, що у них з'явилися онуки, це не привід забити на своє життя. Навіть у старості це дуже активні жінки, які мають багато інтересів і занять. У них просто не вистачає часу на кровинок.

Скорпіон

Бабусі-Скорпіони зовсім не змінюються. Як і в молодості, їм було важко виявляти свої почуття та кохання, такими ж вони й залишилися. Дуже рідко, коли представниці цього знака обіймуть онуків і практично ніколи не скажуть "Я тебе люблю". Вони занурені у свій власний внутрішній світ і рідко коли можуть порозумітися з молодим поколінням.

Риби

З віком чутливість та вразливість представниць цього знака лише зростає. Дуже часто бабуся-рак ображається на своїх онуків за їхні слова та вчинки. Вони вимагають від них цілковитого послуху.

Овен

Емоційність та запальність жінок-Овнів з віком лише посилюються. Це дуже гострі на слівце бабусі, які можуть сказати зайвого на адресу онуків. До того ж вони дуже ображаються, що ті не дотримуються їхніх порад.

Нагадаємо, названо три непитущі знаки Зодіаку, які негативно ставляться до спиртного.

ДЖЕРЕЛОapostrophe.ua