Найпопулярніший кіт України Степан почав заробляти на рекламі в Instagram

Про таку популярність, як у цього чотирилапого мріють усі блогери. Завдяки своїй байдужій мордочці та вмінню прийняти важливу позу кіт Степан із Харкова став знаменитим на весь світ після того, як його додала собі в Інстаграм сама Брітні Спірс.

Найпопулярніший кіт України Степан почав заробляти на рекламі в Instagram - today.ua

Інтерес американської співачки підвищив популярність Степана. Тепер у нього багато хороших пропозицій. Наприклад, права на один із роликів із котом придбав американський MTV, його вже показували на телеканалі Discovery, а італійський модний дім Valentino замовив у Стьопки рекламу.

В обліковому записі хвостатого з'явилася публікація. Кіт, як і завжди, сидить за столом на кухні, невимушено на нього спершись ліктем. Перед ним стоїть келих червоного вина, а також шикарна сумочка Valentino. І якщо на шанувальників аксесуар справив враження, то вираз мордочки кота, як завжди, байдужий.

Як розповіла Ганна – власниця тварини, пропозицій надходить маса: "Замовляють вітання з днем народження. Кількість повідомлень у директі навіть не рахую". Як жартує дівчина, у планах у Стьопки прикрасити сторінку королівської родини Великобританії – він обов'язково має потоваришувати з корги Її Величності.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Степан (@loveyoustepan)

Нагадаємо, раніше ми розповідали про 10 найрідкісніших штучно виведених порід кішок.