Санта Дімопулос розповіла, чому насправді віддала Саніній кубок шоу «Танці з зірками»

Автор: Шевченко Лилия

Українська співачка, екс-учасниця жіночого колективу «ВІА Гра» Санта Дімопулос відверто відповіла шанувальникам, чому насправді прийняла рішення вручити свій кубок шоу «Танці з зірками». Співачка навіть не думала ображати свою суперницю, але Юлія Саніна сприйняла її жест як приниження.

Санта Дімопулос розповіла, чому насправді віддала Саніній кубок шоу «Танці з зірками» - today.ua

Співачка Юлія Саніна, солістка української групи The Hardkiss, аж ніяк не відчула і не висловила подяку, коли Санта Дімопулос вручила їй свій кубок переможця проекту «Танці з зірками». У суперфіналі шоу перемогла пара Санта Дімопулос-Макс Леонов, але вони вирішили розділити свою перемогу з парою, яка зовсім трохи не дотягла до першого місця.

Після завершення шоу Юлія Саніна публічно заявила, що Санта Дімопулос вчинила лицемірно, бажаючи її своїм широким жестом принизити. У Інстаграм фоловери задали екс-Віагрі питання, як вона ставиться до такої реакції Саніної. На що Санта Дімопулос відповіла, що в шоу-бізнесі дуже мало щирості, людяності, доброти. Санта Дімопулос розповіла, чому насправді віддала Саніній кубок шоу «Танці з зірками» З цієї причини Санта Дімопулос завжди відчувала в шоу-бізнесі себе чужою, в цій сфері люди бачать світ навколо себе ворожим і небезпечним, тому внутрішньо займають позицію оборони. Саме тому Юлія Саніна сприйняла добрий жест як приниження.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

«Я живу серцем і все говорю і роблю від серця. Більшість людей зрозуміли мій посил. Нагороди не головне, кубок не головне, перемога не головне. Людяність, відносини, доброта, люди, внутрішній світ, емпатія, щедрість і любов - ось що найважливіше в цьому світі і в кожному з нас», - написала Санта Дімопулос своїм шанувальникам.

Популярні зараз

Генасамблея ООН вимагає від РФ вивести всі війська з України: проти лише дев'ять країн

У розпал літньої спеки з українців почнуть стягувати штрафи за кондиціонери

Норвегія поставить в Україну одну з найкращих систем ППО

Прем'єр-міністр Данії відповіла, чи зможе Україна завдавати ударів по РФ винищувачами F-16

Нагадаємо, раніше Санта Дімопулос зізналася, що під час участі в проекті «Танці з зірками» непомітно перенесла коронавірус.