“Зробив мені дуже боляче“: Злата Огневіч дорікнула переможцю “Холостячки“ Андрію Задворному

Злата Огневич розповіла, чи спілкувалась вона із переможцем шоу "Холостяк" Андрієм Задворним під час війни. Співачка зізналася, як ставиться до колишнього обранця, який зрадив її довіру.

“Зробив мені дуже боляче“: Злата Огневіч дорікнула переможцю “Холостячки“ Андрію Задворному - today.ua

Героїня шоу "Холостячка" у фіналі обрала Андрія Задворного, якому віддала перевагу перед Дмитром Шевченку. Злата розповіла, що після 24 лютого він зателефонував до неї. Артистка також поспілкувалася з Олегом Плахотнюком та Максимом Тарапатою. А ось Задворний не вважав за потрібне поцікавитися, як справи у дівчини.

Фіналістка "Євробачення – 2013" пояснила, чому так сталося.

"Війна не означає, що я маю повернути у своє життя людину, яка зробила мені дуже боляче", - поділилася Огневич у розмові з телеведучим Григорієм Решетником.

Поп-діва уточнила, що зараз вона набагато менше переживає через хворобливий розрив з Андрієм, який розбив їй серце. Злата наголосила, що не до кінця його пробачила, проте особливого смутку вже не відчуває.

“Зробив мені дуже боляче“: Злата Огневіч дорікнула переможцю “Холостячки“ Андрію Задворному Зірка наголосила, що у Задворному її залучив його легкий характер та якийсь емоційний холод. Вона погодилася б поспілкуватися з екс-бойфрендом.

"Я хотіла б, щоб він сказав, що в нього все добре", - підсумувала Огневич.

Раніше співачка розкритикувала росіян за оцінку на "Євробаченні-2013" – лише один бал. Злата заявила, що громадян РФ бісить успіх українців.