Секретний засіб для боротьби із фітофторою на помідорах: як подолати захворювання

Фітофтора здатна знищити врожай помідорів, які і без неї потребують серйозного догляду. Захворювання часто з'являється на томатах, які ростуть у перезволоженому середовищі та при загущених посадках. Дачники з досвідом порадили простий та доступний засіб для боротьби з хворобою рослини.

Секретний засіб для боротьби із фітофторою на помідорах: як подолати захворювання  - today.ua

Фітофтора може вразити помідори за різних несприятливих умов. Хвороба розвивається на культурі при різких перепадах температури, надлишку азоту в грунті, рясній росі та в інших випадках. Грибок розвивається досить активно і виявляє стійкість до багатьох препаратів. Якщо момент упустити і вчасно не вилікувати томати, можна не сподіватися багатий врожай.

Городники навчилися позбавлятися грибка за допомогою доступних натуральних засобів. Спробуйте секретні ліки за простим рецептом, які швидко готуються. Вам знадобляться молочна сироватка та йод. Розведіть 20 крапель йоду у літрі молока і 10 літрах чистої води. Готово! Розпорошіть отриманий розчин на рослини.

Секретний засіб для боротьби із фітофторою на помідорах: як подолати захворювання Така обробка має проводитися не частіше ніж раз на тиждень. Засіб успішно знищує мікроби та значно прискорить дозрівання плодів.

Раніше ми розказали, яке "забуте" добриво допоможе отримати багатий урожай огірків.

ДЖЕРЕЛОБелновости