Зйомки “Свати 7“ завершені: українцям розповіли про сюрпризи в новому епізоді серіалу

Актор Федір Добронравов, який в серіалі "Свати" зіграв роль Івана Будько, розповів про сьомий епізод знаменитого серіалу від студії "Квартал 95". Багатосерійна комедійна кінострічка вже відзнята і незабаром вийде на екрани.

Зйомки “Свати 7“ завершені: українцям розповіли про сюрпризи в новому епізоді серіалу - today.ua

Багатостраждальний заключний сезон серіалу "Свати" все ж вдалося відзняти. Знімальна група зіткнулася з величезною кількістю проблем і перешкод, однак все вже позаду. Українські телеглядачі незабаром зможуть насолодитися переглядом серіалу і від душі посміятися над жартами улюблених героїв. Студія "Квартал 95" завершила зйомки "Свати 7" 19 липня 2021 року. Найближчої осені серіал покажуть по ТБ.

Як розповів актор Федір Добронравов, в "Свати 7" не буде однієї з героїнь - Ольги Ковальової. Російська актриса Людмила Артем'єва не брала участі в зйомках заключного епізоду "Сватів", але глядачі не помітять її відсутності.

"У сезоні вона є, знімалася в 2017-му році, потім вибула з проекту, але глядачі не помітять її відсутності за сюжетом", - привідкрив завісу таємничості, якою оточена сьома частина серіалу "Свати", Федір Добронравов.

Зйомки “Свати 7“ завершені: українцям розповіли про сюрпризи в новому епізоді серіалу Відзначимо, що останній сезон серіалу "Свати" почали знімати в 2017 році, але процес створення постійно переривався на тлі складної політичної ситуації і пандемії COVID-19. Знімальна група серіалу "Свати 7" змогла приступити до роботи влітку 2021 року зйомки проходили в Грузії. Місцеві жителі тепло приймали всіх учасників проекту.

Нагадаємо, український телеканал 1+1 почав транслювати серіал "Свати" російською мовою. Чому в Україні допустили порушення "мовного" закону?