Сергій Бабкін ніжно привітав свою єдину дочку з днем народження

Сергій Бабкін у 2019 році став багатодітним батьком. У першому шлюбі у нього народився син Ілля, якого співак не бачив уже багато років. У другому шлюбі зі Сніжаною Бабкіною артист виховує її сина від попередніх стосунків, у 2010 році у них народилася перша спільна дитина - дочка Веселіна, а у 2019 році на світ з'явився хлопчик Єлисей.

Сергій Бабкін ніжно привітав свою єдину дочку з днем народження - today.ua

Вчора, 7 вересня, день народження відзначила єдина дочка Сніжани та Сергія Бабкіна - дівчинці виповнилося 11 років. В особистому акаунті в Інстаграм успішний український співак опублікував серію фотографій з Веселіною і присвятив їй ніжне привітання в соціальних мережах.

"Сьогодні День Народження у нашої Супер-Дівчинки! Моя Діва-Чудова!!! Моя Ідеальна! Любов моя! Дякую, моя рідна (Сніжана) за маленьку Жінку, про яку я так давно мріяв!" - зазначив у публікації Сергій Бабкін.

До привітань приєдналися не тільки численні шанувальники, а й зіркові друзі, серед яких Юрій Ткач, Анатолій Анатоліч і Віра Кекелія.

Сніжана і Сергій Бабкін пройшли нелегкий шлях в своїх відносинах, проте змогли зберегти шлюб, попри зради співака. Нещодавно закохані зізналися, що за перші три роки спільного життя учасник групи 5'Nizza зрадив її з більш ніж ста жінками, в основному повіями.

Нагадаємо, Сніжана і Сергій Бабкін відзначили 13-річчя таємного вінчання.