Сергій Бабкін відзначає 13-річчя таємного вінчання з дружиною

Сніжана і Сергій Бабкін 11 травня 2008 року, коли кожен з них ще був в законних відносинах з іншими людьми, повінчалися. Сьогодні подружжя відзначають 13-ту річницю цієї важливої в їх житті події.

Сергій Бабкін відзначає 13-річчя таємного вінчання з дружиною - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм успішний український співак опублікував фото, на якому він позує разом зі своєю дружиною, яка народила йому двох дітей. У публікації харківський музикант розповів:

"СЬОГОДНІ наш самий таємничий і важливий день року! 13 років тому ми таємно повінчалися", - зазначив Сергій Бабкін.

Сергій Бабкін відзначає 13-річчя таємного вінчання з дружиною Дружина учасника гурту "5'Nizza" поділилася в Інстаграм-сторіз архівними фотографіями, зробленими в день їх вінчання. Сергій, одягнений в білі лляні штани і сорочку, носив ту ж зачіску, що і зараз. Сніжана вінчалася з коханим в короткій білій сукні і хустці на голові.

"Мене запитують, як ви повінчалися таємно. Як це - таємно? А ось так. Це була справжня таємниця. Я була заміжня, Сергій був одружений. Знаєте, як у фільмі. І ми повінчалися", - зізналася актриса театру.

Сергій Бабкін відзначає 13-річчя таємного вінчання з дружиною Про вінчання не знав ніхто, навіть рідні. Через 13 років Сергій і Сніжана все ще разом. Однак їм довелося пройти нелегкий шлях, а саме зради Бабкіна на самому початку їхнього сімейного життя. Але зараз у них троє прекрасних дітей: старша дитина від першого шлюбу актриси і двоє спільних.

Нагадаємо, Сергій Бабкін вперше показав обличчя своєї молодшої дитини.