Сергій Бабкін присвятив дружині нову пісню після одкровення про зради

Сергій Бабкін зовсім недавно зізнався, що незабаром після весілля був не самими благовірним чоловіком. Сніжана багато пробачила чоловікові і їхні стосунки з роками тільки ставали міцнішими. Пройшовши через усе разом, танцівниця стала для співака найближчою людиною і другом. Сьогодні харківський музикант представив нову пісню «Вона знає».

Сергій Бабкін присвятив дружині нову пісню після одкровення про зради - today.ua

26 березня український співак Сергій Бабкін випустив нову пісню українською мовою. Трек - це душевна сповідь музиканта, історія про ті самі магічні відносини, від яких перехоплює подих.

Як зазначив артист, його нова пісня про жінку, яка поруч; про найпотаємніші мрії та бажання; про силу почуттів, які виникли й допомагають йти все життя пліч-о-пліч; про найефективніші ліки проти будь-якої хвороби - підтримку коханої людини.

«Вона - жінка, віра, енергія, душа, мить, мрія, любов, галактика ...», - прокоментував свою роботу Сергій Бабкін.

На обкладинці співак зображений з незвичайним головним убором на голові, створеним з джеків і шнурів, який символізує зв'язок між ним і його Музою.

Варто зазначити, нова робота українського артиста припала до душі слухачеві. Романтичний трек про любов і підтримку запал глибоко в душу шанувальниками.

«До сліз з перших нот !! Дуже глибоко і проникливо!», «Так саме з перших нот чіпає душу», «Неймовірна пісня! Така чуттєва і ніжна», «Чудова пісня», «Дуже подобається», - пишуть в коментарях фанати.

Композиція побачила світ незабаром після того, як Сергій і Сніжана дали скандальне інтерв'ю. Актриса театру розповіла про те, як простила чоловікові зради. Виявилося, що незабаром після весілля під час гастролей співак переспав з більш ніж ста жінками.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Sergey Babkin.5nizza.Musician. (@babkin_official)

Інтерв'ю спричинило широкий резонанс серед публіки, і на адресу зоряної сім'ї посипався шквал критики. На це відреагував Сергій Бабкін, зазначивши, що зізнався в найважчому досвіді в своєму житті, який стався 10 років тому.

«Ви усвідомлюєте, що такими коментарями ви змушуєте нас закритися, надіти Маски і засунути засув? Так може і справді не треба бути відвертими з вами? Хочете брехні і солодких картинок?» - зазначив співак в публікації.

Нагадаємо, в інтерв'ю Сергій Бабкін також розповів, чому розлучився з першою дружиною.