Сергій Бабкін зізнався, чому зраджував дружині

Сергію Бабкіну після одкровення про те, що він постійно зраджував дружину протягом декількох років після весілля, довелося виправдовуватися за свої вчинки. Адже публіка відреагувала зовсім не так, як на це розраховували музикант з дружиною.

Сергій Бабкін зізнався, чому зраджував дружині - today.ua

В інтерв'ю відомий харківський музикант розповів, чому зраджував. За словами Сергія Бабкіна, йому було важко позбутися звички. До шлюбу співак вів розгульний спосіб життя, багато пив, курив і гуляв, і навіть сильна любов до тієї єдиної не допомогла йому змінитися відразу. Своє життя "до" шлюбу Сергій Бабкін переніс в життя "після".

"... міняти звичку - це здавалося страшно. Це як ніби поміняти життя, а як це зробити, я не знав. Щоб поміняти звичне життя, треба мати величезну сміливість, а в цьому мені допомогла Сніжана. Вона - мій Ангел, мій маяк! Я кардинально змінив своє життя і це мій безцінний досвід", - зазначив в інтерв'ю Сергій Бабкін.

Пройшовши нелегкий шлях і зумівши зберегти сім'ю, подружжя вирішило розповісти про це широкому загалу. До того ж ця тема не була великим секретом, так як раніше, до шаленої популярності загальнонаціонального масштабу, Сергій згадував про цей період свого життя в ранніх інтерв'ю.

Своїм прикладом Сергій і Сніжана Бабкіни довели, що в цьому житті можна подолати будь-які труднощі і зберегти любов. Разом закохані вже 12 років і виховують трьох дітей: сина Сніжани від першого шлюбу і двох загальних. Також у Бабкіна є син від першого шлюбу, але він не бачиться і не спілкується з хлопчиком.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Sergey Babkin.5nizza.Musician. (@babkin_official)

Нагадаємо, Сергій і Сніжана Бабкіни трепетно привітали один одного з річницею весілля.

ДЖЕРЕЛОhttps://news.obozrevatel.com/show/people/babkin-ob-izmene-zhene-eto-byilo-privyichkoj-kotoruyu-byilo-strashno-menyat-intervyu.htm?_gl=1*1l1bp3o*_ga*ODA3MzEwMjE1LjE2MTcyNzM1Mjk.*_ga_JBX3X27G7H*MTYxNzI3MzUyOS4xLjAuMTYxNzI3MzUyOS4w&_ga=2.135703735.728660585.1617273530-807310215.1617273529