Сергій Бабкін терміново госпіталізований з травмою голови

Сергій Бабкін знову опинився в лікарні. Артиста доставили в клініку з травмою голови. Відомо, що співак катався з друзями на велосипедах і з їхньої допомоги опинився у клініці.

Сергій Бабкін терміново госпіталізований з травмою голови - today.ua

В особистому акаунті в Інстаграм-сторіз успішний харківський музикант розповів, що відправляється на велопрогулянку разом зі своїми приятелями. Вчора він здійснив черговий виїзд, який закінчився травмою. Сергій Бабкін зізнався, що вперше не надів шолом і це зіграло з ним злий жарт.

Мабуть, музикант сильно перекинувся, так як отримав травму голови. Друзі зробили все, щоб артист залишався у свідомості і викликали швидку допомогу.

Незабаром Сергій Бабкін опублікував фото з лікарні. У кадрі співак зображений з посмішкою, а на лівій частині обличчя у нього пов'язка.

"Сьогодні вперше в житті не надів шолом і виявився в складній ситуації. Дякую моїм друзям, що не дали мені відключитися і викликали швидку, надавши максимальну підтримку. Таких помилок я більше робити не буду і вам не раджу! Бережіть себе! "- зазначив в публікації Сергій Бабкін.

Сергій Бабкін терміново госпіталізований з травмою голови До цього артисту вже доводилося побігати по лікарнях, так як у нього діагностували рідкісне захворювання очей. Щоб врятувати зір зірці довелося летіти до Відня, де йому в два етапи провели операцію на очах. Незабаром Сергій Бабкін буде змушений знову летіти на прийом, щоб перевірити, як йде процес загоєння.

Нагадаємо, Сергій Бабкін розповів, чому зраджував дружині протягом декількох років після весілля.