Сергій Бабкін успішно пройшов другу операцію на очах

Сергій Бабкін 19 лютого повернувся до Відня, щоб зробити операцію на другому оці та перевірити стан першого. Мабуть, процес відновлення артиста був задовільним, оскільки він знову ліг під ніж. Незабаром дружина музиканта опублікувала спільне з чоловіком фото.

Сергій Бабкін успішно пройшов другу операцію на очах - today.ua

Шанувальники дуже переживають, як протікає лікування Сергій Бабкіна. Відомо, що артист почав різко втрачати зір. Спочатку в усьому звинувачували інфекцію, яку виявили у нього в нирках, але з'ясувалося, що причина в старій травмі очей.

При цьому в Україні від харківського музиканта всі відмовилися, відзначаючи, що його випадок занадто важкий. Йому вдалося знайти лікаря, здатного за унікальною методикою здійснити оперативне втручання.

У Інстаграм-сторіз дружина Сергій Бабкіна показала перше фото артиста після другої операції на очах. 42-річний музикант виглядає відмінно в темних штанах і темно-сірій футболці. На його обличчі можна побачити масивні темні окуляри, в яких артист буде ходити деякий час після хірургічного втручання. Зірку обіймає його вірна дружина, супутник у всіх починаннях і найголовніша підтримка. Сергій Бабкін успішно пройшов другу операцію на очах Виглядають подружжя втомленими, але досить щасливими. У підписі до знімка Сніжана Бабкіна написала: «Доброго ранку».

Нагадаємо, Сергій Бабкін назвав вартість своєї операції на очах у Відні.