Сергій Притула активно допомагає українській армії: “Давайте ще трохи по грошах, скупляємося“

Український шоумен та кандидат у народні депутати від партії "Голос" на парламентських виборах 2019 року Сергій Притула вже багато років підтримує українську армію. Зірка шоу "Хто зверху" організовує збори та закуповує все необхідне для наших хлопців, і зараз, у найскладніший для країни момент, ведучий продовжує свою роботу.

Сергій Притула активно допомагає українській армії: “Давайте ще трохи по грошах, скупляємося“ - today.ua

У особистих акаунтах у соцмережах Сергій Притула активно розповідає про свою волонтерську діяльність, повідомляючи чого не вистачає українським військовим, а чого надміру.

"Дорогі мої українці, від США, Канади до Австралії та Ізраїлю та всієї Європи. Всі, хто пише, дзвонить, обривають телефони українським волонтерам, хочу подякувати вам за вашу активність", - зазначив Сергій Притула.

Шоумен звернувся до українців, які хочуть допомогти, попросивши їх поєднатися на місцях та передавати свою допомогу за один раз.

"Оптики" залишилося замало – розібрали. Рації – дохрена. Маленькі дрони - щойно купив. Ще рації. Тут медицина. Всяке різне – підтягуємось, забираємо. Водічка якась є. Тут амуніція, є трохи фліски. Є теплий одяг. Тож працюємо. Давайте поповнюємо трохи по грошах. Закуповуємося", - зазначив Сергій Притула у сторіз.

Сергій Притула активно допомагає українській армії: “Давайте ще трохи по грошах, скупляємося“ Нагадаємо, Андрій Данилко звернувся із заявою до Путіна: "Зайди у свій бункер і застрелися".