Сергій Притула похвалився подарунком від своїх дітей на ювілей

Сергій Притула 22 червня відсвяткував ювілей. Успішному українському шоумену і коміку виповнилося 40 років. У цей день артист не тільки отримував подарунки, а й сам поділився чимось з іншими.

Сергій Притула похвалився подарунком від своїх дітей на ювілей - today.ua

У день свого народження в особистому акаунті в Фейсбук Сергій Притула поділився барвистим фото, зробленим на літній терасі з видом на місто. У кадрі шоумен зображений в джинсах і білій сорочці з красивою синьою вишивкою. Він широко посміхається, а також тримає поруч надувні кулі білого і блакитного відтінку.

"Діти подарували красиву вишиванку! Безпрограшний варіант подарунка людині, у якої все є. Завтра розповім детальніше, як воно - озирнутися і побачити, що позаду вже 40 років. А сьогодні я хочу зануритися в море любові і тепла, яким мене оточують мої рідні і близькі!" - зазначив ведучий шоу "Хто зверху".

Сергій Притула похвалився подарунком від своїх дітей на ювілей Також артист звернувся до шанувальників, які хочуть його привітати, але не знають як. Сергій Притула повідомив, що в свій ювілей перерахує 100 тисяч гривень українській армії, зазначивши, що їм потрібні квадракоптери.

Нагадаємо, Леся Никитюк в мінісукні повеселилася на дні народження Сергія Притули, поділившись фото і відео зі свята.