Сергій Притула розповів, як його діти відреагували на поповнення в родині

Сергій Притула - щасливий батько трьох чудових дітей. Напередодні свого 40-го дня народження шоумен оголосив прекрасні новини - у нього з'явилася ще одна донечка. В інтерв'ю ведучий розповів, як на поповнення в родині відреагували старші діти.

Сергій Притула розповів, як його діти відреагували на поповнення в родині - today.ua

Успішний український ведучий, зірка шоу "Хто зверху" став батьком втретє і показав фото з новонародженою дочкою. Маленьку Сергій і Катерина Притула назвали прекрасним ім'ям Стефанія. Шоумен зізнався, що зупинятися на досягнутому не планує, жартома додавши, що має намір зробити все, щоб українців знову було 52 мільйони.

В інтерв'ю Сергій Притула розповів, що його діти позитивно відреагували на народження сестри, хоч його старший син мріяв про брата. А ось маленька Соломія точно не визначилася, заявивши, що їй потрібно ще три братики і три сестрички.

"Звичайно ж, народження Стефанії стало для нас великою подією. Дмитрик вже досить дорослий хлопчик. Він, можливо, не так емоційно і завзято відреагував на це, як Соломія, але мені дуже подобається, що з віком син стає дуже уважним, турботливим", - розповів Притула.

За словами Сергія, його син Діма від першого шлюбу дзвонить своїй мачусі й питає, чи потрібно їй допомогти, або коли її випишуть з лікарні, або як почувається його сестричка.

Говорячи про старшу дочку, шоумен підкреслив, що з нею в розвідку не пішов би. У день, коли на світ повинна була з'явитися її сестричка, дівчинка забігла в садок і голосно закричала: "А у нас сьогодні дитинка народжується".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Сергіі̆ Притула (@siriy_ua)

Нагадаємо, дружина Олега Винника в мінісукні похвалилася сюрпризом від співака.