Сергій Притула став батьком втретє і показав фото з новонародженою донькою

Сергій Притула напередодні свого 40-річчя знову став батьком. Про щасливу подію ведучий повідомив своїм прихильникам, а також опублікував перше фото з новонародженою донькою.

Сергій Притула став батьком втретє і показав фото з новонародженою донькою - today.ua

В особистому акаунті в соціальних мережах відомий український шоумен опублікував кілька фотографій, повідомивши підписникам прекрасні новини. Один зі знімків був зроблений під час сімейної фотосесії. У кадрі можна побачити вагітну дружину артиста, одягнену в напівпрозоре плаття зі шлейфом. Її оточують син, маленька дочка і коханий чоловік, що з ніжністю дивляться на її живіт.

На другому фото зображений сам Притула, що позує без сорочки з дитиною на руках. Він тримає свою крихітну доньку, загорнуту в ковдрочку. Малечу пара назвала не простим ім'ям - Стефанія. Сергій Притула став батьком втретє і показав фото з новонародженою донькою

"Чудовий день, щоб з'явитися на світ, Стефанія! Братик і сестричка дуже чекали тебе. А ми з мамою дякуємо Бога за тебе. Ласкаво просимо в сім'ю і в океан любові", - зазначив Сергій Притула в Фейсбук.

Шоумен одружився вдруге на Катерині в 2015 році, а через два роки народилася їхня перша донька Соломія. Також у артиста є син-підліток від першого шлюбу з Юлією Андрійчук. Зараз хлопчику вже 13 років. Сергій Притула став батьком втретє і показав фото з новонародженою донькою Шанувальники і зоряні друзі активно вітають сімейство з поповненням: "Вітаю!!! Поцілуйте від мене дітей! Притул має бути багато!" - зазначив колега і друг Сергія Олександр Педан. Маша Єфросиніна написала: "Ну, ви знаєте, які розкішні жінки народжуються 25 травня! Вітаємо вас, любимо, радіємо". Також привітали подружжя Лілія Подкопаєва, Катя Осадча та Юрій Горбунов, Леся Никитюк, Віка і Слава з "НеАнгелів", Дядя Жора, Ольга Цибульська та інші. Сергій Притула став батьком втретє і показав фото з новонародженою донькою Нагадаємо, нове фото сивого Сергія Притули активно обговорюють в Мережі.