Шоколадна сукня та вінтажні сережки: новий розкішний образ першої леді Олени Зеленської

44-річна Олена Зеленська не припиняє активно працювати над тим, щоб увесь світ знав, що відбувається зараз на території України. Перша леді постійно дає інтерв'ю, створює різні ініціативи та проекти з іншими першими леді, і при цьому завжди виглядає чудово.

Шоколадна сукня та вінтажні сережки: новий розкішний образ першої леді Олени Зеленської - today.ua

Днями дружина Володимира Зеленського виступила в ефірі італійської програми Porta a Porta, розповівши, як живе Україна на 5-й місяць протистояння російському вторгненню.

"Почула філософське питання: чи не боїтеся смерті? Радше боюся людей, яким байдуже до свого життя. Це означає, що їм байдуже й до життя інших, раз власного не цінують. У цьому різниця між нами й російськими загарбниками – для нас важливе кожне життя", - зазначила в Інстаграм Олена Зеленська.

Перед камерою перша леді України з'явилася у гарній сукні-футлярі по фігурі насиченого шоколадного відтінку з довгими рукавами та вирізом-човником. Дружина українського президента одягла гарні вінтажні сережки, що нагадали колючі кульки дерев платан. Волосся Олена Зеленська, вже за класикою, прибрала на бічний проділ, кінці уложила всередину, а з одного боку локони прибрала за вухо. У макіяжі вона підкреслила очі. Шоколадна сукня та вінтажні сережки: новий розкішний образ першої леді Олени Зеленської Нагадаємо, ми розповідали, як повторити чотири стильні зачіски першої леді України Олени Зеленської.