Шоу «Маска Україна»: дата виходу другого випуску переноситься через трагедію в Харкові

Шоу «Маска Україна» не зможе вийти в ефір. Другий випуск повинен був відбутися 23 січня. Річ у тому, що в країні цей день оголошений траурним в пам'ять жертв страшної пожежі в будинку для літніх людей в Харкові. Стало відомо, коли покажуть розважальне шоу.

Шоу «Маска Україна»: дата виходу другого випуску переноситься через трагедію в Харкові - today.ua

21 січня в Харкові сталася страшна трагедія, яка забрала життя 15 людей. Сталася пожежа в будинку для літніх людей, який шокував всіх українців. На згадку про жертв стихії Президент Володимир Зеленський оголосив 23 січня, суботу, загальнонаціональним днем жалоби за загиблими. В результаті всі українські телеканали скасували трансляції розважальних програм.

Керівництво телеканалу «Україна», на якому минулої суботи стартувало гучне шоу «Маска», повідомило про перенесення другого випуску музичного проєкту. Ефір відбудеться через тиждень і шанувальники зможуть побачити зіркових детективів та учасників шоу в наступну суботу, 30 січня, о 21:00.

Шоу «Маска Україна»: дата виходу другого випуску переноситься через трагедію в Харкові Шанувальники підтримали рішення влади та каналів, відзначаючи, що з нетерпінням жадають дізнатися, хто ж ховається під масками.

Нагадаємо, пожежа в будинку для літніх людей в Харкові забрав 15 життів. ЗМІ розповіли всі подробиці.