Скинуть десяток років: дві стильні зачіски для тих, кому за 40

Скинути кілька років реально не лише за допомогою процедур з омолодження або пластичної хірургії. Є кілька простих способів, як, не докладаючи зусиль, виглядати на десяток років молодше. Якщо вам за 40, то найкраще віддати перевагу одній з наведених нижче стильних зачісок, які візуально приховують прожиті роки.

Скинуть десяток років: дві стильні зачіски для тих, кому за 40 - today.ua

Відомі стилісти запевняють, що представницям прекрасної статі, які досягли певного віку, краще дотримуватися золотої середини. А значить - не стригтися дуже коротко, але й не носити довге волосся. Оптимальна довжина – від щелепи до плечей.

Каре

Скинуть десяток років: дві стильні зачіски для тих, кому за 40 Вічна класика, яка не вийде з моди дійсно ніколи! Більше того така стрижка підходить представницям прекрасної статі будь-якого віку - від малого до великого. За допомогою цієї зачіски реально створити будь-який образ - діловий, романтичний або строгий. Скинуть десяток років: дві стильні зачіски для тих, кому за 40 Для бізнесвумен достатньо зробити волосся ідеально рівним, або зробити косий проділ і прибрати частину волосся за вуха. Для творчих особистостей підійде дві тонкі кіски, заплетені біля обличчя. Також можна зібрати передні пасма та заколоти їх на потилиці, зробити пучок або низький хвіст.

Багатошарова стрижка з чубчиком

Скинуть десяток років: дві стильні зачіски для тих, кому за 40 Власницям густої шевелюри ця стрижка підійде найкраще. До того ж ця зачіска дозволить жінкам за 40 залишити довжину волосся нижче за плечі і при цьому все одно виглядати молодше, тому що у обличчя локони будуть коротшими. Скинуть десяток років: дві стильні зачіски для тих, кому за 40 Ідеальним доповненням до багатошарової зачіски стане чілка-шторка, рвана, асиметрична або коса. Підбирайте її в залежності від особистого смаку або проконсультуйтеся з майстром.

Нагадаємо, ми розповідали про шість популярних зачісок, від яких варто відмовитися, бо вони повнять і старять.