Скромно, але зі смаком: Володимир Остапчук показав свій новий будинок під Києвом

Незадовго до війни український шоумен Володимир Остапчук повідомив фанатам, що він купив землю у передмісті Києва та розпочав будівництво свого нового будинку. Коли почалася повномасштабна війна, шанувальники дуже переживали, чи вціліло житло зірки після нашестя російських окупантів.

Скромно, але зі смаком: Володимир Остапчук показав свій новий будинок під Києвом - today.ua

Що ж, зірці шоу "Маска" дуже пощастило, адже його район не постраждав. Ворог, мабуть, не потрапив у цю місцевість, а тому все в цілості та неушкоджене. Остапчуку дуже пощастило на відміну від багатьох його зіркових колег: Валерія Харчишина, Ілони Гвоздьової, Ігоря Кондратюка, Олександра Усика та інших, чиї будинки або повністю знищені, або зруйновані, або ж у них жили окупанти.

Успішний ведучий зазначив, що подумував заморозити будівництво, але його віра у ЗСУ така сильна, що він вирішив продовжити будівництво та ремонт. На фото, якими Володимир Остапчук та його дружина Христина Горняк поділилися в Інстаграм, можна побачити милий двоповерховий будиночок із великими вікнами та балкончиком на другому поверсі. На вулиці все ще лежать дошки та будівельні матеріали, а отже – робота кипить. Житиме артист у котеджному селищі у Вишеньках "Золоче Прованс" за 50 хвилин їзди від центру Києва.

Ми працюємо в Україні, робимо бізнес в Україні, волонтеримо для українців і завжди знаємо – майбутнє за мирною Україною. Саме тому ми вирішили наш будинок добудувати, а ремонт – доробити. Незважаючи на проблеми з матеріалами, логістикою та всім іншим, ми вирішили, що наше затишне гніздечко буде. Тому що віримо в Україну та ЗСУ", - зазначив Володимир Остапчук.

Раніше шоумен розповідав, що в його будинку буде чотири спальні: хазяйська, по одній для його сина та доньки від першого шлюбу та ще одна гостьова, яка в майбутньому може стати дитячою для них із Христиною спільної дитини.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від kristygor (@kristygor)

"Це я у своєму дворі, де я зніматиму вам свої досягнення в садівництві (сподіваюся, що в мене вийде), та ми будемо разом з вами сидіти на терасці пити каву і не тільки… Вірю в це!" – зазначила дружина Володимира Остапчука в особистому обліковому записі в Інстаграм.

Нагадаємо, Катя Осадча вперше розповіла, чи вцілів її будинок під Києвом після наступу окупантів: "Не всім так пощастило".