Слабаки по гороскопу - чотири найбільш не пристосованих до життя чоловіків за знаком Зодіаку

Кожна жінка хоче бути за своїм чоловіком, як за кам'яною стіною. Але не кожен представник сильної статі готовий відірватися від маминої цицьки і піти у велике плавання з гордо піднятою головою. Є такі чоловіки, що не готові позбутися тієї опіки та піклування, яку дарувала їм матінка, і шукають таку жінку собі в дружини. Щоб вона була господинею, смачно готувала, прибирала і при цьому нічого не вимагала.

Слабаки по гороскопу - чотири найбільш не пристосованих до життя чоловіків за знаком Зодіаку - today.ua

Чотири найслабші чоловіки по знаку Зодіаку, яких називають маминими синками

Телець

Самозакохані і стурбовані тільки собою представники цього знака роблять тільки те, що їх душа забажає. Незалежно від фінансового становища чоловіки-Тельці не звикли собі в чому-небудь відмовляти. Вони обов'язково сходять в улюблений бар з друзями, куплять нову гру для приставки або порадують себе обновкою, навіть якщо на сім'ї висить кредит. А ось щодо своїх близьких представники цього знака жадібні і ніколи не розщедряться на хороший подарунок. І якщо вам пощастило щось отримати від Тельця, навіть не сумнівайтеся, він не дасть про це забути.

Риби

На вигляд брутальні чоловіки насправді абсолютно не пристосовані до життя. Вони вважають себе розумнішими за інших, не приймають порад навіть від найближчих, а сівши в калюжу, біжать за допомогою, як ні в чому не бувало, і звинувачують оточуючих. Чоловік-Риба намагається відхреститися від прийняття важливих рішень. У цих чоловіків зазвичай слабке здоров'я, через що вони весь час ухиляються від роботи. Їм подобається цей стан, оскільки не потрібно нічого робити, та про тебе ще й подбають.

Діва

Чоловіки, народжені під знаком Діви, жіночні і слабохарактерні. Вони нервозні, буркотливі і неуважні, постійно намагаються когось вколоти, причепитися або розкритикувати. Їм важко приймати рішення, вони боягузливі і в них немає духу авантюризму. Перш ніж щось вирішити, навіть якщо це поїздка з сім'єю за місто, чоловік-Діва буде довго роздумувати, відмовлятися і шукати приводи, як би нічого не організовувати. Слабаки по гороскопу - чотири найбільш не пристосованих до життя чоловіків за знаком Зодіаку

Терези

Чоловіки, народжені під цим знаком, психуваті скиглії, ханжі і невпевнені в собі ревнивці. Вони самозакохані особистості, які люблять пройтися по магазинах і купити собі щось красиве. Це дуже ніжні і романтичні партнери, які, на жаль, через свою невпевненість постійно влаштовують сцени ревнощів. Їм важко приймати важливі рішення, рідко коли чоловік-Терези домагається успіху і стає великою людиною.

Нагадаємо, астрологи назвали чотири знаки Зодіаку, які розбагатіють до кінця листопада.

ДЖЕРЕЛОhochu.ua